Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu podnośników koszowych o zasięgu 18, 22 oraz 26,5 metra. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy na terenie całego Krakowa i okolic. Zapraszamy również klientów spoza Małopolski, niejednokrotnie oferowana przez nas cena z dojazdem zwyżki na miejsce była bardziej atrakcyjna od konkurencji.

Wszystkie oferowane przez nas podnośniki koszowe są zawsze w 100% sprawne i posiadają aktualne badania techniczne. Nasze podnośniki mogą państwo wykorzystać we wszelakich pracach wysokościowych począwszy od prac montażowych, przez wycinkę drzew do odśnieżania dachów.

Dysponujemy również sporym parkiem maszyn do prac wysokościowych, istnieje zawsze możliwość wynajęcia dodatkowych narzędzi do prac wysokościowych.

CENNIK WYNAJMU PODNOŚNIKÓW KOSZOWYCH (netto)

Podstawą do obliczenia ceny wynajmu naszych podnośników jest roboczogodzina oraz koszt dojazdu na miejsce (liczony w dwie strony). Wszystkie zlecenia wyceniane są indywidualnie.

W przypadku wynajmu podnośnika na dłuższe okresy czasowe lub w przypadku zleceń stałych podane stawki podlegają dużym rabatom.

zasięg: 18 metrów

80*roboczogodzina
  • Dojazd obliczany indywidualnie (w przybliżeniu koszt jednej roboczogodziny lub 4,5 zł za kilometr)

zasięg: 22 metry - 3,5 tony

90*roboczogodzina
  • Dojazd obliczany indywidualnie (w przybliżeniu koszt jednej roboczogodziny lub 3,5 zł za kilometr)

zasięg: 26,5 metra

130*roboczogodzina
  • Dojazd obliczany indywidualnie (w przybliżeniu koszt jednej roboczogodziny lub 4,5 zł za kilometr)