Nasza oferta usług wysokościowych to nie tylko wynajem podnośnika koszowego to również wysokiej jakości zaplecze techniczne dotyczące malowania, czyszczenia  i napraw dachów, rynien, gzymsów, balkonów, daszków nad nimi, montaż kolców przeciw gołębiom oraz naprawy stolarki okiennej. Wszystkie naprawy na wysokości są wykonywane z kosza naszego podnośnika. Zapewniamy Państwu pracownika w postaci operatora jak i jego fachową obsługę dotyczącą wymienionych usług. W przypadku prac na wysokości dokładna ocena zakresu napraw (szkód), a co za tym idzie także wycena, będzie możliwa gdy wjedziemy zwyżką na wysokość połaci dachowej, elewacji (zachowując wszelkie środki ostrożności).

CENNIK NAPRAWY DACHÓW, RYNIEN

Z uwagi na bardzo indywidualny charakter zlecenia, wszystkie usługi z zakresu naprawy/malowania dachów oraz elewacji wyceniamy po wcześniejszej konsultacji telefonicznej oraz wizji lokalnej.

Dla Państwa wygody jednak podajemy przykładowe ceny: malowanie dachu od 40zł netto/m2, montaż kolców 35zł netto/m2, czyszczenie rynien od 15zł netto/m

ZAKRES USŁUG DEKARSKICH ORAZ KONSERWACYJNYCH

  • Mycie, czyszczenie oraz odgrzybianie dachu
  • Malowanie dachów wykonanych z blachy, dachówki oraz gontu
  • Impregnacja dachówek
  • Mycie, czyszczenie oraz malowanie rynien
  • Naprawa, wymiana oraz montaż rynien
  • Fachowa ocena stanu technicznego
  • Dobór odpowiednich środków chemicznych (śr. czyszczące, farby, izolacje)
  • Montaż kolców na ptaki- tzw. system „ecopik”

Naprawy dachów, rynien, elewacji – pogotowie wysokościowe 24/7

Nieprzewidziane sytuacje mogą zdarzyć się w każdej chwili. Dlatego też, nasza firma oferuje szybkie i skuteczne wsparcie w przypadku awarii, uszkodzeń czy nagłych potrzeb naprawczych dotyczących dachów, rynien czy elewacji. Nasze pogotowie wysokościowe działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, by zapewnić natychmiastową interwencję w sytuacjach wymagających pilnej naprawy na wysokości. Niezależnie od pory dnia czy nocy, możecie Państwo liczyć na naszą gotowość i profesjonalizm, dbając o stan i bezpieczeństwo Waszych obiektów.

Bezpieczna praca podnośnikiem koszowym to nasz priorytet

Zaangażowanie w każdy projekt idzie w parze z dbałością o bezpieczeństwo. Zanim przystąpimy do prac na wysokości, dokładnie oceniamy zakres napraw, co pozwala nam nie tylko określić skalę działań, ale również sporządzić rzetelną wycenę. Nasza pełna znajomość krakowskiego terenu pozwala nam zaoferować nie tylko fachową usługę, lecz także dostosowanie się do lokalnych przepisów oraz warunków dotyczących podjazdu podnośnikiem.

Jesteśmy firmą w pełni ubezpieczoną, co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że powierzone nam prace wykonane zostaną z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi normami. Dzięki doświadczonej kadrze pracowników, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o każdy detal, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.