Witam Państwa serdecznie , firma KOMBINAT II, Lipiec Maksymilian.

Reprezentuję firmę rodzinną założoną w 1991 roku przez Michała Lipca – specjalistę w dziedzinie pielęgnacji i ścinania drzew.

Narzędziem niezbędnym do stabilnej i bezpiecznej pracy przy drzewach jest podnośnik koszowy- tzw „zwyżka”. Dlatego też w parku maszynowym pilarza oprócz piły spalinowej i liny szybko znalazł się pierwszy u nas, a jeden z nielicznych wtedy w Krakowie. Poczciwy stary Star, od którego wszystko się zaczęło obecnie jest już na zasłużonej emeryturze, ale wspomnienia i niewielka dokumentacja fotograficzna pozostały.

Jako, że podnośniki świetnie sprawdzają się przy innego rodzaju zastosowaniach w ramach prac na wysokości, rozszerzyliśmy zakres działalności wypełniając tym samym pojęcie, które zawiera się w nazwie firmy- „kombinat” jako zespół różnych zagadnień w obrębie jednej branży- Prac wysokościowych, a „II” bo kontynuuję tradycje rodzinne jako drugie pokolenie.

Rozbudowie, powiększeniu i unowocześnieniu uległ nasz park maszynowy – silny fundament stanowią teraz dwie Zwyżki maszyny niemieckiej produkcji ( MAN, MERCEDES ), oraz cały szereg narzędzi ręcznych do różnych prac na wysokości – od pił spalinowych (HUSQVARNA), poprzez wiertarki, szlifierki, opalarki, etc (MAKITA, BOSH, KAWASAKI) kończąc np na dmuchawie do liści (STIHL).

Działamy na terenie Krakowa oraz miejscowości przyległych- jak np Wieliczka, Proszowice, Skawina, Myślenice, Miechów, a przy większych zleceniach nawet inne województwa.

pielegnacja-drzew-cracoviaDostarczamy podnośniki koszowe służące do zewnętrznych prac wysokościowych dla branży budowlanej : malowanie konstrukcji stalowych, remonty dachów, rynien, fasady, zabezpieczenia odpadających tynków .Wykonujemy usługi wysokościowe związane z montażem oraz konserwacją oświetlenia drogowego oraz elektryki i elektroniki (monitoring, okablowanie), montaż oraz serwis reklam wielkoformatowych, banerów, mycie trudno dostępnych powierzchni szklanych, fasad budynków, elewacji.

Pielęgnujemy i przycinamy drzewa. Zimą odśnieżamy dachy. Jesteśmy w gotowości również dla firm wentylacyjno- klimatyzacyjnych podczas wymiany lub naprawy urządzeń chłodniczych. Służymy pomocą przy nietypowych zadaniach wymagających transportu pionowego materiałów i ponadgabarytowych przedmiotów.

Podejmujemy się również obsługi fotografów i branży filmowej oraz firm które dekorują miasto i tworzą iluminacje uliczne.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu podnośników, realizacjami i referencjami.

Do zobaczenia!