„..na przestrzeni lat 2011-2013 realizowała zlecenia z zakresu wynajmu i robót podnośnikiem na rzecz Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie. Zlecenia zostały wykonane w terminie, zgodnie z szczegółowymi wytycznymi i oczekiwaniami Zamawiającego..
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie
„…Usługi wykonywane były z należytą starannością i fachowością. Wysoka jakość wykonanych prac oparta jest na najnowocześniejszych technologiach oraz wysokiej klasy urządzeniach…”
Firma „LUKARNA” Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Mieczysław Kubaty
„…Zarówno jakość maszyny, jakość jej obsługi oraz jakość obsługi nas jako klienta zawsze był i pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie. Maszyna zawsze dostarczana jest w uzgodnionym terminie…”
Górażdże Beton Sp. z o.o.
„…Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż współpraca przebiegła terminowo, bezproblemowo i z dużą starannością.
Jak najbardziej rekomendujemy firmę KOMBINAT II…”
Prosperito
„….Z wielką przyjemnością potwierdzam fakt iż firma KOMBINAT II Maksymilian Lipiec jest kompetentnym i profesjonalnym partnerem świadczącym usługi związane z wynajmem podnośników koszowych co pozwala polecić ją jako fachowca we współpracy…”
Antis - Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie
„…Ważnym elementem współpracy, którą ceni sobie nasza firma i nasi Klienci jest wysoka kultura osobista zarówno właściciela firmy, jak i starannie dobranego zespołu pracowników, dzięki czemu współpraca ta przebiegła rzeczowo i przyjemnie…”
Clean City
„…Wysoko oceniamy jakość wykonanych prac, na które składa się terminowość,dokładność,wykwalifikowani pracownicy, oraz nastawienie się na indywidualne potrzeby odbiorcy…”
Dolmax
„…Pracownicy firmy byli profesjonalnie przygotowani pod względem wiedzy nt. elewacji, której podjęli się czyścić, malować i impregnować, a także narzędzi jakich używali. Wykazali się dużą starannością i zaangażowaniem, dbając zarówno o swoje bezpieczeństwo jak i przechodniów i mieszkańców osiedla….”
Spółdzielnia mieszkaniowa
„…Możemy każdemu polecić usługi świadczone przez tą firme i oceniamy ich jako solidnego partnera w branży usług wysokościowych…”
AC
„…Wszelki dotychczasowy kontakt z firmą przebiegł bez jakichkolwiek utrudnień z pełnym profesjonalizmem w działaniu…”
ANG
„…Usługi wykonywane były z należytą starannością i fachowością. Wysoka jakość wykonanych prac oparta jest na najnowocześniejszych technologiach, oraz wysokiej klasy urządzeniach…”
Wimed
„…Powierzone zadania firma wykonuje rzetelnie i zgodnie z życzeniami inwestora. Na ogólną pozytywną ocenę współpracy istotny wpływ ma również szybkość działania firmy, oraz profesjonalizm jakim cechują się jej pracownicy…”
Trasko Automatyka
„…Wszelki dotychczasowy kontakt z firmą przebiegł bez jakichkolwiek utrudnień z pełnym profesjonalizmem w działaniu…”
MTD
„…Powierzone prace przez Inwertora zostały wykonane zgodnie z ustaloną technologią, a także w ustalonym terminie…”
Kominus
„…Firma jest solidna, wiarygodna i przygotowana do kompleksowego wykonania powierzonych obowiązków…”
Ekoenergetyka
„…Powierzone zadania firma wykonuje rzetelnie i zgodnie z życzeniami inwestora. Na ogólną pozytywną ocenę współpracy istotny wpływ ma również szybkość działania firmy, oraz profesjonalizm jakim cechują się jej pracownicy….”
SignumAB